Centrum Zdrowia Fresenius

Gryfino / Ińsko / Łobez / Resko

Klauzula Informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż:

1.    Administratorem Pani/Pana danych jest NZOZ Intermed Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Krzywa 13 (60-118 Poznań),.

2.    We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez NZOZ Intermed Sp. z o.o. można skontaktować się pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

3.    Zakres przetwarzanych przez NZOZ Intermed Sp. z o. o. danych osobowych w przypadku wysyłania komunikacji marketingowej i rejestracji to imię, nazwisko, PESEL, dane adresowe, nr telefonu i adres e-mail.

4.    Celem przetwarzania danych osobowych jest kierowanie do Pani/Pana komunikacji marketingowej dotyczącej działalności NZOZ Intetrmed w szczególności ofert, informacji o towarach, usługach, promocjach, wydarzeniach przez nas organizowanych, czy artykuły o tematyce prozdrowotnej. Dane przetwarzamy również w celu udzielenia usługi medycznej.

5.    Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy od chwili wyrażenia zgody do czasu jej cofnięcia (w przypadku NEWSLETTER). W przypadku udzielania świadczeń medycznych jest to okres wynikający w przepisów prawa. Po upływie wyżej wymienionych okresów dane są usuwane lub poddawane anonimizacji.

6.    Administrator nie będzie przekazywał Pani/ Pana danych osobowych innym odbiorcom, chyba, że w przypadku zachowania ciągłości leczenia podmiotom współpracującym z NZOZ Intermed. Administrator nie będzie również przekazywał danych odbiorcom w państwach trzecich oraz organizacjom międzynarodowym.

7.    Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

8.    Posiada Pani/ Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego

Proszę zapoznać się z naszą Polityką prywatności oraz Ochroną danych osobowych.

ZAMKNIJ